WL1608FS33NKTFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WL1608FS33NKTFM01
JLCPCB Part #
C7390053
Package
0603
Description
1.7A 33nH 35mΩ ±10% 0603 Power Inductors ROHS