WL1608FS2R2JTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
WL1608FS2R2JTF
JLCPCB Part #
C370587
Package
0603
Description
1.5Ω 2.2uH 220mA Wirewound Inductor ±5% 0603 Power Inductors ROHS