UPZ2012D800-4R0TF
MFR.Part #
UPZ2012D800-4R0TF
JLCPCB Part #
C145060
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 20mΩ 4A 80Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS