UPZ1608W260-6R0TFA01
MFR.Part #
UPZ1608W260-6R0TFA01
JLCPCB Part #
C7466154
Description
-55℃~+125℃ 26Ω@100MHz 6A 7mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS