UPZ1608U280-6R0TF
MFR.Part #
UPZ1608U280-6R0TF
JLCPCB Part #
C98302
Description
-55℃~+125℃ 1 10mΩ 28Ω@100MHz 6A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS