UPZ1608U221-2R2TF
MFR.Part #
UPZ1608U221-2R2TF
JLCPCB Part #
C279745
Description
-55℃~+125℃ 1 2.2A 220Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS