UPZ1608E600-3R5TF
MFR.Part #
UPZ1608E600-3R5TF
JLCPCB Part #
C316334
Description
-55℃~+125℃ 1 20mΩ 3.5A 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS