UPZ1608E121-3R0TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
UPZ1608E121-3R0TF
JLCPCB Part #
C279682
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 35mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS