UPZ1005D300-2R2TF
MFR.Part #
UPZ1005D300-2R2TF
JLCPCB Part #
C98299
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 2.2A 30Ω@100MHz 35mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS