UPZ1005D300-2R0TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
UPZ1005D300-2R0TF
JLCPCB Part #
C305247
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 2A 30Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS