TC212A476M006B
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
TC212A476M006B
JLCPCB Part #
C726165
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3Ω@100kHz 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS