SZ2012G301TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ2012G301TF
JLCPCB Part #
C919158
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 300mΩ 300Ω@100MHz 600mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS