SZ1608K252CTF
MFR.Part #
SZ1608K252CTF
JLCPCB Part #
C316340
Description
-55℃~+125℃ 1 1Ω 2.5kΩ@100MHz 200mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS