SZ1005K121TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ1005K121TF
JLCPCB Part #
C96983
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 400mA 400mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS