SZ1005K102CTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ1005K102CTF
JLCPCB Part #
C316348
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2Ω 1kΩ@100MHz 200mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS