SZ0603G330TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ0603G330TF
JLCPCB Part #
C95896
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 33Ω@100MHz 550mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS