SZ0603G100TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SZ0603G100TF
JLCPCB Part #
C95894
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 200mA 250mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS