SWRH3D16S-2R2NT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWRH3D16S-2R2NT
JLCPCB Part #
C516801
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.2A 2.2uH 72mΩ ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS