SWRH1207B-3R3NT
MFR.Part #
SWRH1207B-3R3NT
JLCPCB Part #
C127803
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13mΩ 3.3uH 8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS