SWRH1205B-4R7NT
MFR.Part #
SWRH1205B-4R7NT
JLCPCB Part #
C127783
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
20mΩ 4.7uH 5.6A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS