SWRH1205B-3R3NT
MFR.Part #
SWRH1205B-3R3NT
JLCPCB Part #
C127782
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
14mΩ 3.3uH 6.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS