SWRH1004B-471MT
MFR.Part #
SWRH1004B-471MT
JLCPCB Part #
C127760
Package
SMD,10.5x10.5mm
Description
1.74Ω 360mA 470uH ±20% SMD,10.5x10.5mm Power Inductors ROHS