SWRH1004B-470MT
MFR.Part #
SWRH1004B-470MT
JLCPCB Part #
C127754
Package
SMD,10.5x10.5mm
Description
1.1A 210mΩ 47uH ±20% SMD,10.5x10.5mm Power Inductors ROHS