SWRH1004B-101MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWRH1004B-101MT
JLCPCB Part #
C127757
Package
SMD,10.5x10.5mm
Description
100uH 410mΩ 760mA ±20% SMD,10.5x10.5mm Power Inductors ROHS