SWRH0604B-330MT
MFR.Part #
SWRH0604B-330MT
JLCPCB Part #
C194065
Package
SMD,7x6.8mm
Description
330mΩ 33uH 750mA ±20% SMD,7x6.8mm Power Inductors ROHS