SWRH0604B-100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWRH0604B-100MT
JLCPCB Part #
C150034
Package
SMD,7x6.8mm
Description
1.35A 10uH 120mΩ ±20% SMD,7x6.8mm Power Inductors ROHS