SWRB1207S-331MT
MFR.Part #
SWRB1207S-331MT
JLCPCB Part #
C169381
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
330uH 640mΩ 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS