SWRB1205S-680MT
MFR.Part #
SWRB1205S-680MT
JLCPCB Part #
C169388
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5A 120mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS