SWRB1205S-471MT
MFR.Part #
SWRB1205S-471MT
JLCPCB Part #
C169393
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
470uH 580mA 770mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS