SWRB1205S-470MT
MFR.Part #
SWRB1205S-470MT
JLCPCB Part #
C169387
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.8A 47uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS