SWRB1205S-330MT
MFR.Part #
SWRB1205S-330MT
JLCPCB Part #
C169386
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.1A 33uH 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS