SWRB1204S-220MT
MFR.Part #
SWRB1204S-220MT
JLCPCB Part #
C169396
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.9A 22uH 66mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS