SWRB1204S-101MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWRB1204S-101MT
JLCPCB Part #
C169400
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.2A 100uH 310mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS