SWPA8065S4R7MT
MFR.Part #
SWPA8065S4R7MT
JLCPCB Part #
C84611
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 4.7A 4.7uH 8.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS