SWPA8065S331MT
MFR.Part #
SWPA8065S331MT
JLCPCB Part #
C5931593
Package
SMD,8x8mm
Description
1A 330uH 750mA 840mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS