SWPA8065S220MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA8065S220MT
JLCPCB Part #
C334252
Package
SMD,8x8mm
Description
2.7A 22uH 4.3A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS