SWPA8040S510MT
MFR.Part #
SWPA8040S510MT
JLCPCB Part #
C7022057
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5A 1.7A 185mΩ 51uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS