SWPA8040S221MT
MFR.Part #
SWPA8040S221MT
JLCPCB Part #
C86663
Package
SMD,8x8mm
Description
220uH 599mΩ 800mA 850mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS