SWPA8040S150MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA8040S150MT
JLCPCB Part #
C16853
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.6A 3.4A 47mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS