SWPA6045S702KT
MFR.Part #
SWPA6045S702KT
JLCPCB Part #
C5931581
Package
SMD,6x6mm
Description
120mA 39.6Ω 7mH 90mA ±10% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS