SWPA6045S681MT
MFR.Part #
SWPA6045S681MT
JLCPCB Part #
C96961
Package
SMD,6x6mm
Description
3.25Ω 330mA 420mA 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS