SWPA6045S510MT
MFR.Part #
SWPA6045S510MT
JLCPCB Part #
C6304019
Package
SMD,6x6mm
Description
1.15A 1.35A 269mΩ 51uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS