SWPA6045S1R8NT
MFR.Part #
SWPA6045S1R8NT
JLCPCB Part #
C361639
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8uH 12mΩ 4.95A 7.6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS