SWPA6045S1R2NT
MFR.Part #
SWPA6045S1R2NT
JLCPCB Part #
C98420
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2uH 105mΩ 5.4A 8.35A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS