SWPA6040S680MT
MFR.Part #
SWPA6040S680MT
JLCPCB Part #
C75543
Package
SMD,6x6mm
Description
285mΩ 68uH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS