SWPA6028S560MT
MFR.Part #
SWPA6028S560MT
JLCPCB Part #
C96944
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 345mΩ 56uH 890mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS