SWPA6028S102MT
MFR.Part #
SWPA6028S102MT
JLCPCB Part #
C133757
Package
SMD,6x6mm
Description
180mA 180mA 1mH 5.8Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS