SWPA6020S2R0NT
MFR.Part #
SWPA6020S2R0NT
JLCPCB Part #
C918975
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 2uH 4.1A 46mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS