SWPA6020S220MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA6020S220MT
JLCPCB Part #
C96932
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 1A 22uH 265mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS