SWPA5040S680MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA5040S680MT
JLCPCB Part #
C86662
Package
SMD,5x5mm
Description
520mΩ 68uH 800mA 900mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS